פתרונות הצללה לבתים פרטיים

מרקיזות

מרקיזה היא סוכך חזק במיוחד בגלל צורתו הכיפתית.  יתרון נוסף לסוכך המרקיזה הוא מידת האטימות וההגנה הגבוהים מפני מים.

סוככי זרועות

סוככי הזרועות קלאסיים או כ ״קסטה״ הם הסוככים הנפוצים ביותר.  המראה שמתקבל בסוכך זה הוא המראה הקלאסי שרגילים לרוב לראות במרפסות  בתים ובחנויות. והוא מספק פתרון נוח ויחסית פשוט להצללת מבנה פנימי או חיצוני 

סוככי חלון

סוכך חלון הוא סוכך המיועד להצללה על כל סוגי הפתחים, מחלונות קטנים ועד ויטרינות גדולות. יתרונו של הסוכך חלון הוא העמידות ברוחות חזקות והיכולת שלו להצל גם כשיש שמש ישירה על החלון.

מסך ורטיקלי

הסוכך הורטיקלי על מסילות/כבלים/קסטות הוא סוכך המשמש כוילון נגלל וחלק מעיצוב הבית. קיימים שני סוגים שונים של סוככים ורטיקלים: סוכך ורטיקלי רגיל וסוכך ורטיקלי עם כבלים מפלדה משני צידיו של הסוכך. תפקידיו של אותם כבלים הם לייצב את הסוכך מפני רוחות חזקות. 

פרגולות

פרגולה חשמלית להצללת איזור הבריכה, ניתנת לאיטום ע״י חלונות חשמליים והופכת כל איזור .לאטרקטיבי גם בעונת החורף

סוככי כבלים

סוככי הכבלים הם פתרון מושלם להשתלבות בפרגולות מעץ קיימות או במסגרת אלומיניום מסיבית. סוככי הכבלים בנויים כך שהסוכך נע בתוך המסגרת הקיימת בעזרת שני כבלים העשויים מפלדה

שמשיות

שמשיה דו כיוונית הינה פתרון מושלם לבריכות,   ופינות ישיבה הממוקמות בגינה או בחצר. משדרגות את החוויה ומייצרות צל שמאפשר שהייה בחוץ גם בשעות היום.

תריס ווניציאני

תריס רפפה חיצוני הוא מוצר המשלב בתוכו הרבה מאוד יתרונות בתחום ההצללה. מוצר גמיש מאוד מבחינת האפשרויות הטכניות שלו לספק הצללה מהשמש, הגנה תרמית, יצירת מסך הסתרה והענקת פרטיות לפתחי הבית.

סקיילייט

 להסוכך המרהיב בטכנולוגיה מתקדמת שיאפשר לכם גם להינות מצפייה בנו, השמיים וזאת לצד הצללה איכותית במבנה

 

מוזמנים להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם לליווי אישי משלב הרעיון עד לשלב התקנת פתרון ההצללה.

מוזמנים להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם לליווי אישי משלב הרעיון עד לשלב התקנת פתרון ההצללה.